دونالد ترامپ پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، سخنرانی خود را آغاز کرد.

به گزارش حصارنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، سخنرانی کرد.

 
شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، در پی اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد ترامپ جمهوری خواه وارد ستاد مرکزی انتخاباتی خود در نیویورک شد. 
 
وی که در میان تدابیر شدید امنیتی وارد این مکان شده بود در پشت تریبون قرار گرفت و سخنرانی کرد. ترامپ از طرفدارانش تشکر کرد.
 
رئیس جمهور جدید آمریکا گفت کلینتون با من تماس گرفت و پیروزی ما را تبریک گفت.
 
ترامپ گفت از همه آمریکایی‌ها می‌خواهم با هم برای مصلحت ملت بزرگ آمریکا تلاش کنیم. از این به بعد، رئیس جمهور همه آمریکایی‌ها خواهم بود. همه به من تبریک گفتند.
 
وی گفت: ما توانمندی‌های زیادی داریم و موفقیت‌های خوبی به همراه هم کسب خواهیم کرد. برای اصلاح کشور و ایجاد فرصتهای شغلی برای میلیون‌ها نفر تلاش خواهیم کرد. زیرساخت‌های آمریکا را احیا خواهیم کرد تا امریکا در جهان از این نظر اول شود. برای کمک به کهنه سربازان و استفاده از تجارب آنها تلاش خواهیم کرد. برای دو برابر شدن رشد اقتصادی و برقراری روابط خوب با همه کشورها تلاش خواهیم کرد.
منبع : خبرگزاري رسمي شهر حصارخروان(حصارنا) |ترامپ: پس از این، رئیس جمهور همه آمریکایی‌ها هستم
برچسب ها : ترامپ ,خواهیم ,آمریکا ,جمهوری ,جمهور ,آمریکایی‌ها ,تلاش خواهیم ,دونالد ترامپ ,ریاست جمهوری ,انتخابات ریاست ,رئیس جمهور ,انتخابات ریاست جمهوری